Корзина
200 отзывов

Увага! За графіком роботи нашого інтернет-магазину сьогодні вихідний день. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+38 (099) 45-595-45
Інтернет-книгарня BOOKSON
Корзина

Як Біблія відповідає на мої запитання – Домка Гімчинська

Як Біблія відповідає на мої запитання – Домка Гімчинська, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Мета цього посібника – допомогти людині знайти істину про Бога. Кожен щирий шукач зможе знайти тут відповіді на цікаві для нього запитання, а якщо забажає, то дізнається ще більше з Біблії, завдяки особистому спілкуванню з Богом. Ісус запрошує кожну людину до індивідуального спілкування з Ним.

Історія нашого гріховного світу добігає кінця. Бог звертається до кожної людини, щоб вона зупинилася на своєму шляху, роздивилася, розпитала й зробила правильний вибір. Бог не бажає смерті грішника. Він ненавидить гріх, який веде людину до смерті, але любить грішника, хоче допомогти йому й чекає на нього. Бог бажає витерти сльози з очей кожної людини й дати їй вічне щасливе життя у Своєму Царстві. У Своєму Слові Бог дав людству необхідні знання для спасіння. Святе Письмо має бути авторитетом для людини, безпомилковим одкровенням Його волі. Воно є мірилом людського характеру, путівником до Істини і визначальною силою наших досвідів.

Основные атрибуты
Производитель  Джерело життя
Страна производительУкраина
Вид переплетаМягкий
Год издания2008
Количество страниц64
Язык изданияУкраинский
Формат
Длина20 см
Ширина13 см
Пользовательские характеристики
Вес59
Тип поверхности бумагиОфсет
  • Цена: 10 грн.