Корзина
200 отзывов

Увага! За графіком роботи нашого інтернет-магазину сьогодні вихідний день. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+38 (099) 45-595-45
Інтернет-книгарня BOOKSON
Корзина

Історія викуплення – Еллен Уайт

Історія викуплення – Еллен Уайт, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гріхопадіння людини сповнило Небеса смутком. Створений Богом світ опинився під прокляттям гріха і смерті. Здавалося, немає жодного рятунку для порушників Закону. Ангели вже не співали пісень хвали. У небесних оселях панувала глибока скорбота з приводу руйнації, до якої призвів гріх.

Син Божий, прославлений Повелитель Небес, з уболіванням дивився на грішне людство. Зойки загубленого світу піднімалися до Небес, наповнюючи Його серце безмежним жалем. Проте Божественна любов склала План викуплення людини. Порушений Божий Закон вимагав смерті грішника. У Всесвіті була лише Одна Особа, Котра задля людини могла задовольнити вимоги Закону. Божественний Закон святий, як і Сам Бог, а тому тільки рівний Богові міг здійснити спокуту за його порушення. Ніхто, крім Христа, міг звільнити грішну людину від прокляття Закону і знову привести її до згоди з Небесами. Христос вирішив узяти на Себе вину і ганьбу за гріх, настільки образливий для Святого Бога, що навіть розділив Отця і Його Сина. Аби врятувати близький до загибелі рід, Христос мусив зазнати всієї глибини страждання й горя.

Основные атрибуты
Производитель  Джерело життя
Страна производительУкраина
Вид переплетаМягкий
Год издания2015
Количество страниц416
ТематикаХристианство
Язык изданияУкраинский
Формат
Длина20 см
Ширина13 см
Пользовательские характеристики
Вес320
Тип поверхности бумагиОфсет
  • Цена: 42 грн.